(067) 579-10-72
(094) 818-30-03
Графік роботи: Пн-Пт 9:00-17:00
Таблица размеров

Спецодежда

Який вибрати спецодяг і де купити?

Спецодяг можна купити у різних варіантах. Але всіх їх має об'єднувати одне – формування безпеки праці та робочої дисципліни. Виробниче підприємство Промодяг надає кожному аспекту особливої ​​уваги. За це інтернет-магазин спецодягу сподобався багатьом оптовим замовникам.

Насправді перед вами стоїть непросте завдання — вибрати відповідний варіант із великого асортименту. За решту можете не переживати. Ми розробили взаємовигідні умови співпраці, а якість спецодягу оптом вища за всілякі похвали. Для зручності ми розділили асортименти на наступні категорії:

 • робочий одяг;
 • захисні моделі спеціального призначення;
 • медична;
 • утеплена;
 • спецодяг оптом для охоронців;
 • сигнальна;
 • головні убори;
 • фартухи, нарукавники;
 • футболки.

До того ж ми займаємося пошиттям спецодягу на замовлення. Виробництво суворо контролюється та проходить кілька етапів перевірки. Тільки після цього вона потрапляє у продаж чи до вас. Сучасний спецодяг від виробника Промодяг відповідає таким вимогам:

 • повна відповідність нормам, які діють в Україні, що підтверджено сертифікатами;
 • спецодяг, який ви купите у нас, виконує основну функцію - захищає на підприємстві, виробництві;
 • моделі функціональні, гігієнічні, зручні та комфортні;
 • якісний та зносостійкий спецодяг, для пошиття якого використовують найкращі матеріали.

Вибір спецодягу: за якими критеріями купити?

В першу чергу, вам слід визначитися зі спецодягом, який вам потрібно купити. Йдеться про діяльність підприємства та нормативну документацію. Більшість моделей складаються з куртки, штанів чи напівкомбінезону. Але є відмінності у матеріалах. Так, зварювальнику підійде костюм з брезента з вогнетривким просоченням, спеціальні окуляри, рукавиці. А ось охоронцеві достатньо взуття та камуфляжу. Не забудьте про умови роботи на вулиці або в приміщенні, а також пору року.

Після вибору спецодягу, не поспішайте його купувати. Ознайомтеся із її характеристиками. Зокрема з якої тканини спецодяг пошитий. Матерія не повинна деформуватися, давати усадку і в ній має бути комфортно.

Для виробництв у складних умовах матеріал повинен мати підвищений ступінь захисту. Деякі тканини мають антистатичні властивості, вогнетривкі, тому знайшли широке застосування в спецодязі, який ви хочете купити. Не забудьте про фурнітуру. Її якість теж має бути на висоті.

Коли вибір з моделлю зробити, починайте розмір. Його вибір також має велике значення. При неправильно підібраному розмірі всі переваги спецодягу на замовлення відразу зникають. Але тут все набагато простіше. Розмірна сітка ідентична зі стандартною.

Ви, звичайно ж, можете наслідувати всі поради у статті. Ми впевнені, що вони дуже корисні. Або заощаджуйте час і зателефонуйте нам. Менеджери розкажуть про всі особливості спецодягу, який ви хочете купити в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або інших містах України. Докладно розповідають про умови замовлення та нові моделі. Понад 90% асортименту є на складі. За бажанням ми займаємося індивідуальними замовленнями. Повірте, результат того вартий. Кількість одиниць дрібного гурту становить від 10.

Особливою популярністю користуються в інтернет-магазині спецодягу моделі з логотипом та вишивкою. Ми займаємося нанесенням емблем точно з вашим ескізом. Крім того, ми гарантуємо довговічність та високу якість всієї продукції на сайті. Телефонуйте у будь-який зручний час.